Centrum Pozytywnej Edukacji od 2010 roku realizuje w całym kraju szkolenia dla nauczycieli. Przygotowujemy wychowawców do prowadzenia z uczniami zajęć z zakresu promocji zdrowia psychicznego i profilaktyki. Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują uprawnienia do realizacji programów rekomendowanych: Przyjaciele Zippiego i Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej oraz programu profilaktyczno – wychowawczego Strażnicy Uśmiechu.

Szkolenia są prowadzone na zamówienie pełnomocników ds. profilaktyki uzależnień oraz organów prowadzących szkoły czy placówki. Organizujemy również szkolenia w danej miejscowości na podstawie indywidulanych zgłoszeń po zebraniu się grupy minimum 12 uczestników.

Na mapie Polski zaznaczone zostały te miejscowości, w których realizowane były dotychczas nasze szkolenia. Sprawdź, jakie programy z oferty CPE zostały już zrealizowane, a może warto zaprosić nas do Twojej szkoły, przedszkola, placówki?

https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1tYL26urIxkw9ZWwme1yy6Dz-oHn-XuM&usp=sharing

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.