Od dnia 1 września 2017r. Centrum Pozytywnej Edukacji rezygnuje z pobierania rocznej opłaty licencyjnej

 

Jednostki (szkoły, przedszkola, placówki) realizujące program Przyjaciele Zippiego w kolejnych latach, z nowymi grupami dzieci, są w dalszym ciągu proszone o pobranie, wypełnienie i odesłanie do CPE Deklaracji realizacji programu Przyjaciele Zippiego.

Centrum Pozytywnej Edukacji na mocy umowy licencyjnej zbiera i odsyła do Anglii informacje na temat liczby dzieci uczestniczących w programie, liczby nauczycieli i placówek realizujących program w danym roku szkolnym.  Na podstawie wypełnionej deklaracji można zamówić materiały dla dzieci, niezbędne do prowadzenia zajęć. Od dnia 1 września 2017 nie będzie już pobierana opłata licencyjna, za korzystanie z tego międzynarodowego programu. Samo przesłanie do CPE wypełnionej Deklaracji stanowi podstawę prawną  do korzystania  z licencji w danym roku szkolnym.

Centrum Pozytywnej Edukacji zwraca się z uprzejma prośbą do wszystkich realizatorów programu, którzy zamierzają realizować zajęcia z nowymi grupami dzieci o przesyłanie wypełnionych deklaracji do dnia 30 listopada każdego roku.

 

Do pobrania: Deklaracja realizacji programu Przyjaciele Zippiego

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok Odmawiam